SBS6 | TV meubel met bio-ethanolhaard

Blog

Jörne TV meubel met bio-ethanolhaard

SBS6 - De Grote Huisverbouwing


Ibiza-sfeer in een boerderij – Seizoen 5, Aflevering 8

In aflevering 8 van seizoen 5 reist het team af naar Aschwin en Esther Oene, die drie jaar geleden hun droom hebben waargemaakt: het kopen van een prachtige boerderij. Ze grepen die kans met beide handen aan. Nu de basis staat, willen ze het interieur een stijl geven die past bij hun smaak – maar daar weten ze zelf niet goed raad mee. Hun wens? Een rustige, natuurlijke inrichting met een vleugje Ibiza-sfeer.

Een belangrijke wens van het stel is om meer verbinding met de tuin te voelen. Daarnaast willen ze vooral lucht en ruimte behouden in hun woonomgeving. Ontwerpster Laura gaat met deze wensen aan de slag en vertaalt ze in een stijlvol ontwerp waarin binnen en buiten op een mooie manier samenvloeien.

Het resultaat wordt ongetwijfeld een bron van wooninspiratie. Met zoveel ruimte om mee te werken, laat Laura haar creativiteit de vrije loop. De oude boerderij wordt omgetoverd tot een warm, licht en ontspannen thuis waar Aschwin en Esther zich helemaal op hun plek voelen.


Jörne TV meubel met bio-ethanolhaard

SBS6 - De Grote Huisverbouwing


Seizoen 6, Aflevering 7

Zoë en Tom zijn al lange tijd een stel en gaan nu voor het eerst samenwonen – een spannend nieuw hoofdstuk! Ze hebben al flink wat geklust in hun huis, maar het blijkt toch lastiger dan gedacht. Daarom hebben ze de hulp ingeschakeld van het team van De Grote Huisverbouwing. Hun wens: een interieur in rustige Japandi-stijl met zachte tinten. Tegelijkertijd moet het ook warm en knus aanvoelen, zodat het écht als thuis voelt. Het team gaat vol enthousiasme aan de slag om van dit huis een fijne, harmonieuze plek te maken voor Zoë en Tom.




SBS6 | Shigo bio-ethanol designhaard
Blog